• BURUN ESTETİĞİ
 • DUDAK ESTETİĞİ
 • KULAK ESTETİĞİ
 • ÇENE ŞEKİLLENDİRME
 • GÖZ KAPAĞI DÜŞÜKLÜĞÜ
 • CEYLAN GÖZ OPERASYONU
 • KAŞ KALDIRMA
 • FRANSIZ ASKISI
 • GÖĞÜS ESTETİĞİ
 • KARIN GERME
 • GIDI ESTETİĞİ
 • YÜZ GERME
 • DOLGU
 • BOTOX
 • GENÇLİK AŞISI
 • MEZOTERAPİ

Her yaş için;
Tepeden Tırnağa
Estetik Çözümler

göğüs büyütme, göğüs dikleştirme

göğüs estetiği

Meme Büyütme, Meme Küçültme, Dikleştirme

Doğum, emzirme, yaşlanma ve gelişimsel bozuklar nedeniyle şekil bozukluğuna uğrayan meme dokusunun operasyonlarla yeniden toparlanması ve istenilen görünme kavuşturulması işlemleri

meme büyütme

Memelerin hacmini arttırmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. Bu uygulamalarda; meme implantları, meme dokusu veya göğüs kaslarının altına yerleştirilir.

meme küçültme

İriliğe bağlı meme sarkması, sırt ve boyun ağrılarına yol açacağı gibi kamburluğa da sebep olabilir. Meme küçültme ameliyatı estetik kaygıların ve medikal problemlerin ortadan kaldırılması için yapılır.

Meme Dikleştirme

Göğüs dikleştirme ameliyatı memenin yükseltilmesi ve şekillendirilmesi ile daha yuvarlak ve sıkı bir görünüm kazanması amaçlanır. Aynı zamanda memedeki ekstra derinin alınması da sağlanarak meme başı çevresindeki renkli alanın küçültülmesi sağlanabilir.

Göğüs Toparlama

Emzirme, kilo alıp-verme, gebelik sonrası göğüsleri sarkan pek çok hasta daha dolgun ve doğal görünümlü göğüsler için göğüs toparlatma ve göğüs dikleştirme ameliyatı tercih edilir.

Liposuction

Bölgesel Yağ Alma

Obezite gibi kilo problemleri olmayan fakat bölgesel olarak zayıflama yöntemleriyle giderilemeyen yağlanmalara sahip kişilerde, var olan fazla yağ dokusunun uzaklaştırılması ve vücuda daha iyi bir şekil kazandırılması için uygulanan cerrahi yöntemlerdir. Liposuction, vücut kontürlerini düzeltmek, istenmeyen yağ birikimlerini azaltmak veya estetik amaçlarla kullanılabilir. 

Operasyon sonrasında mutlaka özel olarak üretilmiş korseler kullanılmalıdır. Bu korseler alınan yağ dokusunun miktarı ve kişinin özelliklerine göre yaklaşık 4 ila 8 hafta arası kullanılır. Ödem ve morlukların görülmesi beklenen bir durumdur ve zaman içinde bu durum ortadan kalkar. İşlemden bir hafta sonra dikişler alınır ve bir ila üç hafta sonrasında hastanın genel durumunda bir problem yoksa iş ve günlük hayata dönebilir.

GARANTİLİ İŞLER

Clinic EPHESUS 10 yılı aşkın süredir Türkiye’de Estetik Operasyonlar isteyen uluslararası hastalar için tercih edilen organizasyon olmuştur. Uluslararası deneyimli ekibimiz, tüm ziyaretçilerimizle işlem sonrası süreci dahi takip etmektedir. Clinic EPHESUS işlemlerini garanti eder. Hizmetlerini her geçen gün sürekli geliştirir ve yenilenir.

karın germe ameliyatı

Karın Germe – 

Karın ve göbek altı bölgesinde oluşan deri sarkmaları, diyet ve egzersizle giderilemeyen yağlanmalar için, karın germe (Abdominoplasti) ameliyatları en çok tercih edilen çözümdür

Gıdı Estetiği

Boyun derisinin sarkmasından kaynaklanan görünümün ortadan kaldırılması için liposuction, mezoterapi ya da germe işlemi ile istediğiniz sonuca konforla ulaşabilirsiniz

Burun Estetiği

Burun Tıkanıklığı, Deviasyon ve Estetik burun ameliyatları konusunda deneyimli hekimlerimiz tarafından yüz şeklinize uygun olarak gerçekleştirilir

Göz Kapağı Estetiği

Çeşitli nedenlerle alt ve üst kapaklarında meydana gelen sarkma, düşüklük ve asimetrik görünümden çok kısa sürede kurtulmanız mümkün

Kepçe Kulak Estetiği

Büyük ya da kepçe kulağa sahip olanlar için tercih edilen Otoplasti çeşitli teknikler uygulanır. Kulak şeklinden memnun olmayan herkese yapılabilir.

Dolgu

Dudak Dolgusu,

Burun Dolgusu,

Çene Dolgusu – Jawline,

Nazobial Dolgu

Botox

Masseter Botoks (diş sıkma),

Kaş arası, alın, Kaz ayakları,

Terleme Botoksu – (Koltuk altı),

Nefertiti Botoks,

Cilt Gençleştirme

Mezoterapi

Saç PRP

Yüz PRP

Gençlik Aşısı

Estetik Çözümler

Tepeden Tırnağa tüm estetik işlemlerde sorunsuz bir deneyim için Clinic EPHESUS organizasyonları daima yanınızda. Ön bilgilendirme, ücretsiz ön muayene ve tetkik için bizi arayabilir ya da WhapsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.