Gülüş Estetiği
(smile makeover)

Hollywood Gülüşü

İstediğimiz gülüşü veya hollywood gülüşünü porselen lamine veneerlerle, estetik kompozit dolgularla, bonding yöntemiyle ve beyazlatma işlemiyle oluşturabiliriz


Güvenli İşlemler

Tüm diş tedavilerinde garantili hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimizle gülüşünüze değer katmak için çalışıyoruz. Lisanslı ürünler kullanarak uzun yıllar memnun olacağınız ve sorun yaşamayacağınız işlere imza atıyoruz.

BİR GÜLÜŞÜN ÖMRE DEĞER

Diş Beyazlatma

Sağlıklı ve beyaz dişler, insanlar arasında estetik açıdan oldukça büyük önem taşıyan bir unsurdur. Daha beyaz dişlere sahip olmak için uygulanan  diş beyazlatma işlemleri, son yıllarda diş hekimleri tarafından sıklıkla uygulanan tedavilerdir.

İmplant

İmplant, çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Eksik dişlerin yerine yapılan, uzun ömürlü ve yaşam boyu kullanılabilecek bu yapay köklerin üzerine yapılan sabit ya da hareketli protezler hastanın çiğneme fonksiyonunu ve estetiğini yerine getirir.

diş lamine kaplama

Lamine Diş Kaplama

Diş kaplamalarında kullanılan birkaç çeşit madde vardır. Uygulanması aşaması ise iki türlüdür. Metal destekli kaplama, metal desteksiz kaplama.

Ayrıca diş eti sağlığı açısından da avantajlı bir yapıya sahiptir.

ortodonti

Ortodontik tedavi ile daha sağlıklı bir ağıza, daha etkileyici bir görünüme ve daha uzun süre ağzınızda kalacak dişlere sahip olabilirsiniz. Ortodontik tedavi dişlerin üzerine veya çene kemiğine uygulanan sabit ya da takıp çıkarılabilen çeşitli aparatlar yardımıyla yapılır. Bu aparatların hangi şekilde olacağı isteğe bağlı değil, tedavinin gereklerine göre belirlenir.